Biber hapı resmi satış sitesiBiber Hapı sipariş telefonu

Meksika Biber Hapı İçerik

Meksika biber hapı kilo verme konusunda büyük yankı uyandıran, tamamen bitkisel bir gıda takviyesidir. Meksika Biber hapı Acı Biber hapı kullanırken, gün içerisinde bol miktarda su tüketmeye özen göstermeniz gerekir.Biber hapı kullanırken kaygı yaşamanıza gerek yoktur . Çünkü Biber Hapı içeriği tamamen doğal ve bitki özlerinden yapılmıştır.

biber hapı içerik

Biber Hapı vücutta ki fazla yağları yakarak enerjiye çevirir, metabolizmanın hızlanması ile vücuttan atılımını sağlar, böylelikle kalıcı  kilo kaybına sebep olur. Orjinal Biber hapı doğal şekilde zayıflamanızı sağlar.

Biber Hapı diğer zayıflama ürünleri gibi vücuttan su kaybı ile kilo verimi sağlamamaktadır. Şu asla unutulmamalıdır ki vücut ne kadar suyu dışarıya atarsa o kadarını tekrardan almak zorundadır. Vücuttan su kaybı ile kilo verilmez. İnsan vücudunun yaşayabilmesi vede hayati fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için suya her zaman ihtiyacı vardır.

Fazla yağların hızlandırılmış bir metabolizma eşliğinde yakılmasını ve kalıcı bir kilo kaybını sağlar. Biber Hapı kullanımı ile verilen kilolar geri alınmaz.

Meksika Biber Hapı ilaç değildir, herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz, bitkİ özleri kullanılarak hazırlanmış gıda takviyesidir. Biber Hapı’nın içerisinde Sedefotugiller ailesinden “turunç diğer adıyla Citrus” bulunmaktadır .Brezilyalıların enerji vermesi için kullandıkları guarana meyvesi bulunmaktadır. Türkiye’de Gevende de yetişen kitre ekstresi. Tıbbi nişasta ve en önemlisi ise Meksika’da yetişen “Shou Shen” acı biberidir.Meksika biberi, Biber hapı‘nın özünü oluşturur.

Kırmızı biber vücutta bulunan yağların süratli bir biçimde parçalanmasını sağlamaktadır. Meksika Biber hapı tamamen bitkisel olup içerisindeki bitkisel özler ise şu şekildedir;

Yeşil Çay

Meyan Kökü

Buğday Çimi

Turunç (Citrus)

Guarana Meyvesi

Kitre Sakızı Ekstresi

Meksika Kırmızı Biberi

Takviye madde olan tıbbi nişasta ne işe yarar?

Tıbbi nişasta vücudun sinirdim sistemini düzenleyerek enzimlerin daha kolay yakılmasını sağlamaktadır. Biber hapı içerisinde bulunmasının başlıca sebeplerinden biri budur.

Guarana meyvesi ne işe yarar

İçerisinde bulunan ve uyarıcı özelliğe sahip olan kafein maddesi ile vücudun daha dinç ve enerjik kalmasını sağlamaktadır. Vücut enerjik kaldıkça hareket etme olasılığı da doğru orantılı olarak artacaktır.

Turunç ne işe yarar?

Turunç meyvesinin içerisinde bulunan maddeler genellikle iştah azaltıcı bir etkiye sahip oldukları için düzenli yemek yenmesinde ve yeterli miktarda yenmesinde önemli bir yere sahiptir.

Kitre Sakızı Ekstresi ne işe yarar?

Başka bir deyişle Sandaloz sakızı diyebileceğimiz görünüm itibariyle limon tuzunu andıran madde, metabolizmanın hızlı çalışmasında, yağların yakılmasında, bağırsakların düzenli çalışmasında ve tokluk hissi yaratıyor olması ile bilinmektedir.

Biber bilindiği üzere A vitamini içerir ve A vitamini insan sağlığı için önemli bir yer kapsar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
 1. Ayşegül
  Ayşegül12-16-2018

  merhaba biber hapı bitkisel midir kullanmak istiyorum ama krkuyorum açıkçası

  • adminbiber
   adminbiber12-17-2018

   Merhabalar Ayşegül Hanım, sitemizde satılan biber hapı % 100 bitkiseldir gönül rahatlığıyla biber hapı kullanabilirsiniz.

 2. Saniye
  Saniye12-16-2018

  slm aktardan biber hapı aldım günde 1 adet kullanıyorum ama neredeyse hiç etkisini göremedim sizden alsam etki etmezse iade edebiliyormuyum

  • adminbiber
   adminbiber12-17-2018

   Merhabalar Saniye Hanım, sitemizde satılan biber hapı % 100 orjinal biber hapı dır ve iade garantilidir.

 3. Ceren
  Ceren12-16-2018

  merhaba orjinal biber hapı nasıl olmalıdır sipariş vermek istiyorum ama nasıl anlayacağım orjinal olup olmadığını

  • adminbiber
   adminbiber12-17-2018

   Merhabalar Ceren Hanım, biber hapı kutusunun üzerinde La Jiao Shou Shen şeklinde yazı bulunmalıdır ve yine diğer bir etken biber hapı nın içeriğidir. Kapsülün içerisindeki ekstrenin acımsı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz, eğer tatmış olduğunuz tozda acı bir tat yok ise bu ürün sahtedir. Biber hapı kapsülünün rengi bir tarafı turuncu bir tarafı sütlü kahve rengi olmalıdır.

Fikrini Paylaş!

Vodafone Sipariş Hattı
Biber Hapı Vodafone Sipariş Hattı
Turkcell Sipariş Hattı
Biber Hapı Turkcell Sipariş Hattı
Türk Telekom Sipariş Hattı
Biber Hapı Türk Telekom Sipariş Hattı
%d blogcu bunu beğendi:
Fx15 Fx15